Niepubliczne Gimnazjum - Klasa Druga

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
09:50 - 10:35 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
10:50 - 11:35 Historia 2 Izabela Roszkowska
11:45 - 12:30 Matematyka 12 Bartosz Pich
12:45 - 13:30 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
13:40 - 14:25 Fizyka 12 Bartosz Pich

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 12 Bartosz Pich
08:55 - 09:40 Religia 7 Agata Fiałkowska
09:50 - 10:35 Informatyka 1 Jacek Górski
10:50 - 11:35 Biologia 10 Iwona Dębińska
11:45 - 12:30 Zajęcia techniczne 12 Józef Śmigla
12:45 - 13:30 Język Niemiecki 7 Emilia Wilińska
13:40 - 14:25 G. z wych. 2 Przemysław Idzi

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
08:55 - 09:40 Matematyka 12 Bartosz Pich
09:50 - 10:35 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
10:50 - 11:35 Historia 2 Izabela Roszkowska
11:45 - 12:30 Zajęcia artystyczne 7 Alicja Główka
12:45 - 13:30 Język Niemiecki 12 Emilia Wilińska
13:40 - 14:25 Język mn. n. niemiecki 8 Emilia Wilińska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia 7 Emilia Snopek
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie 10 Ewa Janicka
09:50 - 10:35 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
10:50 - 11:35 Matematyka 12 Bartosz Pich
11:45 - 12:30 Religia 2 Agata Fiałkowska
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
14:35 - 15:20 Język mn. n. niemiecki 10 Emilia Wilińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia 7 Justyna Banaszczyk
08:55 - 09:40 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
09:50 - 10:35 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
10:50 - 11:35 Fizyka 12 Bartosz Pich
11:45 - 12:30 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
12:45 - 13:30 Własna historia i kultura 10 Emilia Wilińska
13:40 - 14:25 Język mn. n. niemiecki 10 Emilia Wilińska