Niepubliczne Gimnazjum - Klasa Druga

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Magdalena Mokrzycka - Kruczek
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Magdalena Mokrzycka - Kruczek
09:50 - 10:35 Zajęcia artystyczne 8 Alicja Główka
10:50 - 11:35 Matematyka 12 Bartosz Pich
11:45 - 12:30 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
12:45 - 13:30 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
13:40 - 14:25 Chemia 7 Justyna Banaszczyk
14:35 - 15:20 Język mn. n. niemiecki 10 Ewelina Komor

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Geografia 8 Jolanta Muzyka
08:55 - 09:40 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
09:50 - 10:35 Religia 8 Agata Fiałkowska
10:50 - 11:35 Fizyka 12 Bartosz Pich
11:45 - 12:30 Język Niemiecki 7 Ewelina Komor
12:45 - 13:30 Historia 2 Izabela Roszkowska
13:40 - 14:25 Biologia 8 Iwona Dębińska
14:35 - 15:20 Język mn. n. niemiecki 10 Ewelina Komor

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
08:55 - 09:40 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie 10 Ewa Janicka
10:50 - 11:35 G. z wych. 4 Małgorzata Serwecińska
11:45 - 12:30 Matematyka 2 Bartosz Pich
12:45 - 13:30 Religia 8 Agata Fiałkowska
13:40 - 14:25 Informatyka 1 Zbigniew Kucik
14:35 - 15:20 Historia i kultura języka 7 Ewelina Komor

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 2 Izabela Roszkowska
08:55 - 09:40 Geografia 8 Jolanta Muzyka
09:50 - 10:35 Matematyka 12 Bartosz Pich
10:50 - 11:35 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
11:45 - 12:30 Język Polski 4 Małgorzata Serwecińska
12:45 - 13:30 Język Niemiecki 7 Ewelina Komor
13:40 - 14:25 Zajęcia techniczne 12 Jadwiga Gajda
14:35 - 15:20 Język mn. n. niemiecki 7 Ewelina Komor

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie do życia w rodzinie 8 Iwona Dębińska
08:55 - 09:40 Matematyka 12 Bartosz Pich
09:50 - 10:35 Język Angielski 10 Agnieszka Zając
10:50 - 11:35 Fizyka 12 Bartosz Pich
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Magdalena Mokrzycka - Kruczek
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Magdalena Mokrzycka - Kruczek