Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek - Klasa Szósta

Wychowawca

Agnieszka Zając

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
08:55 - 09:40 Matematyka 12 Bartosz Pich
09:50 - 10:35 Język mn. n. niemiecki 10 Agnieszka Zając
10:50 - 11:35 Język Angielski 7 Katarzyna Idzi
11:45 - 12:30 Muzyka 8 Alicja Główka
12:45 - 13:30 Historia i społeczeństwo 2 Izabela Roszkowska
13:40 - 14:25 G. z wych. 10 Agnieszka Zając

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda 7 Przemysław Idzi
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
09:50 - 10:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
10:50 - 11:35 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
11:45 - 12:30 Język Angielski 8 Katarzyna Idzi
12:45 - 13:30 Matematyka 10 Bartosz Pich
13:40 - 14:25 Język mn. n. niemiecki 10 Agnieszka Zając

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
08:55 - 09:40 Zaj. komputerowe 1 Zbigniew Kucik
09:50 - 10:35 Matematyka 12 Bartosz Pich
10:50 - 11:35 Historia i społeczeństwo 2 Izabela Roszkowska
11:45 - 12:30 Plastyka 12 Jadwiga Gajda
12:45 - 13:30 Zajęcia techniczne 12 Józef Śmigla
13:40 - 14:25 Zajęcia techniczne 12 Józef Śmigla

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 12 Bartosz Pich
08:55 - 09:40 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
09:50 - 10:35 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
10:50 - 11:35 Przyroda 7 Przemysław Idzi
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi
12:45 - 13:30 Religia 8 Agata Fiałkowska
13:40 - 14:25 Język mn. n. niemiecki 10 Agnieszka Zając

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język Polski 2 Izabela Roszkowska
08:55 - 09:40 Religia 8 Agata Fiałkowska
09:50 - 10:35 Język Angielski 7 Katarzyna Idzi
10:50 - 11:35 Język Angielski 7 Katarzyna Idzi
11:45 - 12:30 Przyroda 7 Przemysław Idzi
12:45 - 13:30 Matematyka 12 Bartosz Pich
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Przemysław Idzi